Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom Antoniów

Antoniów, opolskie

  • 379 000 zł
  • 140 m²
  • 2 707,14 zł/m²

Dom Antoniów

Antoniów, opolskie

zaktualizowane:
11 stycznia 2019

379 000 zł

140 m²

2 707,14 zł/m²

Dom Antoniów

Zaktualizowane: 11 stycznia 2019

379 000 zł 140 m² 2 707,14 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
450 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2018

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

450 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2018

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 379 000 zł (2 707,14 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Antoniów)
  • Dostępny: grudzień 2019
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 140 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2018
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 450 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet, telefon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: SOLD Nieruchomości, zaktualizowane: 11.01.2019
  •   numer ogłoszenia: 3/7385/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne, modne, stylowe, funkcjonalne, wygodne, energooszczędne takie będzie nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Antoniowie
Zobaczcie sami
Na parterze, na blisko 70 m2 pow. użytkowej, oprócz garażu, wiatrołapu i pomieszczenia gospodarczego znajdzie się przestronny, 30-metrowy salon, kuchnia, łazienka z toaletą. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości